REKRUTACJA 2020

Home / REKRUTACJA 2020

oswiadczenie

Do Rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych

Szanowni Państwo!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków informuje, że zakończyła się rekrutacja uczniów do klas pierwszych. Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli „Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej”, zostały zakwalifikowane i przyjęte do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.  Lista dzieci przyjętych wywieszona jest na drzwiach szkoły. Przydział dzieci do klas dokonany zostanie w późniejszym terminie.

Jednocześnie informujemy, że na stronie szkoły znajduje się druk o nazwie „Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia”. Oświadczenie to należy wypełnić i zeskanowane odesłać do szkoły w dniach  27-30 kwietnia 2020.

 

Oświadczenie 

kliknij aby pobrać


 

Wydział Edukacji informuje, że w dniu dzisiejszym została uruchomiona w Systemie Nabór 2020 nowa funkcjonalność umożliwiająca przesyłanie wniosków rekrutacyjnych wraz z oświadczeniami bezpośrednio z systemu.

Poniżej przydatne linki:

https://nabor.pcss.pl/tomaszowmazowiecki/przedszkole/start

instrukcja dla rodziców  https://nabor.pcss.pl/tomaszowmazowiecki/przedszkole/dokumenty

informacja aktualizacyjna  https://nabor.pcss.pl/tomaszowmazowiecki/przedszkole/aktualnosci

 

Aby ograniczyć możliwość zarażenia się COVID-19, ale jednocześnie sprawnie przeprowadzić zaplanowane postępowanie rekrutacyjne, prosimy Rodziców o przesyłanie zeskanowanych dokumentów na adres mailowy – sp10@dziesiatka.tm.pl lub w godzinach 8.00 – 15.00 kontaktować się telefonicznie 505 800 697.

 

Szanowni Rodzice

Przypominamy że w dniu 11.02.2020r ruszył nabór do klasy ,,0″, natomiast
nabór do klas pierwszych trwa .

Udzielamy informacji pod numerem telefonu 44 723-67-83 oraz w
sekretariacie szkoły.

Serdecznie zapraszamy

 


Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 10 na rok szkolny 2020/2021


Zarządzenie nr 14/2020 Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 10 stycznia 2020 r. 

w sprawie ustalenia na rok szkolny 2020/2021 terminów przeprowadzenia

postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę – Tomaszów Mazowiecki.


 


Elektroniczna rekrutacja do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej na rok szkolny 2020/2021


 

Tegoroczna rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę – Miasto Tomaszów Mazowiecki, zostanie przeprowadzona przy pomocy systemu elektronicznego. 27 stycznia 2020 r. udostępniona zostanie na stronie internetowej www.nabor.pcss.pl oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

 

UWAGA

Od 11 lutego 2020r. dostępne będą na stronie www.nabor.pcss.pl wnioski o przyjęcie do oddziału przedszkolnego, które należy wypełnić, wydrukować i złożyć w przedszkolu/oddziale przedszkolnym pierwszego wyboru.

WAŻNE

Do oddziału przedszkolnego składamy wnioski a nie deklaracje.

INFORMATOR DLA RODZICÓW (kliknij)

ZARZĄDZENIE NR 13/2020 PREZYDENTA MIASTA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO (kliknij) w sprawie ustalenia na rok szkolny 2020/2021 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę – Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Dokumenty do pobrania nabor.pcss.pl  (kliknij)

Regulamin 2020/2021

REKRUTACJA  DZIECI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO (kliknij) w SP 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.

Font Resize
Kontrast strony