Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja 2023

REKRUTACJA 2023 – KLASY „0”

      Szanowni Rodzice!

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. W Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków od trzech lat funkcjonują oddziały przedszkolne zwane popularnie „zerówkami”. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie takich grup także w roku szkolnym 2023/2024. Drodzy Rodzice, nie obawiajcie się zamiany przytulnego przedszkola na dużą szkołę. Nasi „zerówkowicze” szybko stają się samodzielni, odważni i otwarci. Rok później, nie przeżywają stresu związanego z pójściem do klasy pierwszej, bo dobrze znają szkołę i świetnie się w niej odnajdują. Tak wynika z naszych obserwacji.
            Rodziców mieszkających w sąsiedztwie naszej placówki, mających w niej starsze dzieci, tych, którym nasza szkoła odpowiada – zachęcamy do skorzystania z tej propozycji.
 Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych przeprowadzana będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu Nabór VULCAN. 

Wypełnianie i składanie WNIOSKÓW będzie odbywać się w terminie: 16 marca – 28 marca 2023r.

Z poważaniem,

Piotr Chomentowski - dyrektor szkoły

Zasady rekrutacji - klasy "0"

VULCAN - Nabór elektroniczny do przedszkola


REKRUTACJA 2023  - KLASY PIERWSZE

Szanowni Rodzice!

Trwają zapisy dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej. Obecnie przyjmujemy  dokument o  nazwie  ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ. Dotyczy on wyłącznie dzieci zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły. Prosimy o pobranie go ze szkoły lub strony internetowej, a następnie dostarczenie wypełnionego druku ZGŁOSZENIA do sekretariatu. Dzięki temu będziemy mogli przewidzieć liczbę klas pierwszych na nowy rok szkolny 2023/2024. Wiedza ta, pozwoli z kolei ustalić liczbę wolnych miejsc, o które będą mogły ubiegać się dzieci spoza obwodu szkoły.
Rekrutacja na wolne miejsca do klas I publicznych szkół podstawowych, rozpocznie się 27 marca 2023r., a zakończy 7 kwietnia 2023r.

Z poważaniem

Piotr Chomentowski  - dyrektor szkoły

Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej (z obwodu szkoły)

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej (spoza obwodu szkoły)

Zasady rekrutacji - klasy 1

VULCAN - Nabór elektroniczny do szkoły podstawowej


Zarządzenie Prezydenta Miasta

Uchwała w sprawie rekrutacji