KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Podsumowanie akcji "Kredkobranie"

DRODZY „DZIESIĄTKOWICZE” – UCZNIIOWIE, RODZICE, NAUCZYCIELEAkcję „KREDKOBRANIE 2021” uważamy za bardzo udaną. Dzięki Waszym Dobrym Sercom pomogliśmy naszym rodakom na Kresach.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022

W dniu 4 października 2021 roku w budynku Filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim odbyła uroczysta inauguracja roku akademickiego.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

W dniu 27 września 2021 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Akcja - akceptacja

Uczniowie klasy „0” a wyruszyli w przygodę do krainy emocji. Dzieci zrealizowały zadania z pierwszego modułu programu edukacyjnego „Akcja - akceptacja” wspierającego rozwój społeczno - emocjonalny. Program składa się z dwóch modułów: „Akceptuję, to co czuję” i „Akceptuję innych”.

Gra terenowa

28.09.2021
Gra terenowa

Gra terenowa

28.09.2021

28 września 2021r. uczniowie klas trzecich brali udział w grze terenowej.

Dzień Przedszkolaka

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKAW wesołych grach i zabawach uczestniczyły klasy 0 a i 0 b.Dzieci świetnie się bawiły, aktywnie uczestniczyły w grach i zabawach, chętnie pozowały do zdjęć. Zostały odznaczone ,,MEDALEM DZIELNEGO PRZEDSZKOLAKA"

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września uczniowie klasy "0"A włączyli się do obchodów nietypowego święta... Międzynarodowego Dnia Kropki, czyli święta kreatywności.

Akcja "Sprzatanie świata" w "10"

Szkoła Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w Tomaszowie Mazowieckim włączyła się, wzorem lat ubiegłych, w dniu 17 września 2021 r. w akcję "Sprzątanie świata".

Gra miejska "Obrona Tomaszowa Mazowieckiego"

10 września 2021r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Grze Miejskiej " Obrona Tomaszowa Mazowieckiego

Podsumowanie działań przed 40. Biegiem Malinowskiego

W Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w Tomaszowie Mazowieckim na przełomie maja i czerwca 2021r. przeprowadzono szereg działań w związku z przygotowaniami do obchodów kolejnej edycji Ogólnopolskiego Tomaszowskiego Bieguim. Bronisława Malinowskiego.