Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja 2024

 

REKRUTACJA 2024/2025  – KLASY „0” (oddział przedszkolny SP 10 )

Szanowni Rodzice,

Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do oddziału przedszkolnego. W Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków funkcjonują oddziały przedszkolne zwane popularnie „zerówkami”. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie grup także w roku szkolnym 2024/2025. Drodzy Rodzice, nie obawiajcie się zamiany przytulnego domu lub przedszkola na dużą szkołę. Nasi „zerówkowicze” szybko stają się samodzielni, odważni i otwarci. Rok później, nie przeżywają stresu związanego z pójściem do klasy pierwszej, bo dobrze znają szkołę i świetnie się w niej odnajdują. Tak wynika z naszych obserwacji i ogromnego doświadczenia pedagogicznego.

 Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych przeprowadzana będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu Nabór VULCAN.

Wypełnianie i składanie WNIOSKÓW będzie odbywać się przez system elektroniczny VULCAN w terminie: 12 marca – 22 marca 2024r. (szczegóły w załącznikach)

Z poważaniem,

IZABELA ŚLIWIŃSKA - dyrektor szkoły

LINK do złożenia wniosku do oddziału przedszkolnego w SP 10. Wnioski można składać od 12 marca

https://portal.vulcan.net.pl/jst/tomaszowmazowieckiprojekt/Rejestr.aspx

Wsparciem będzie dla Państwa film instruktażowy:

https://youtu.be/bHsD9wmQ3WI?si=oB5lEzBZobM5HVi9

Zasady Rekrutacji do przedszkoli

Uchwała - rekrutacja do przedszkoli

Zarządzenie ws. rekrutacji do przedszkoli

Potwierdzenie woli przyjęcia

VULCAN - Nabór elektroniczny do przedszkola


REKRUTACJA 2024/2025  – KLASY 1

Szanowni Rodzice,

1 marca 2024 rusza rekrutacja na wolne miejsca do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy etap rekrutacji będzie trwał od 1 do 14 kwietnia 2024 r.

Rekrutacja na wolne miejsca do klas I publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki prowadzona jest z wykorzystaniem systemu informatycznego poprzez stronę internetową Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą Gminy – Miasto Tomaszów Mazowiecki (ZSZO):

https://portal.vulcan.net.pl/jst/tomaszowmazowieckiprojekt/Rejestr.aspx

w zakładce „Nabory”, w aplikacji „Nabór dla szkół podstawowych”, w terminach określonych w ZARZĄDZENIU NR 27/2024 PREZYDENTA MIASTA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO z dnia 22 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2024/2025 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki.

UWAGA ! WAŻNE ! Rekrutacja dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły podstawowej.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są na ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ. Zgłoszenie można pobrać w sekretariacie szkoły, a następnie wypełniony druk należy dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Przypominamy, które ulice należą do obwodu SP 10 : Borek, Dojazd, Dzieci Polskich, Elizy Orzeszkowej, Gęsia, Kombatantów, Konstantego Koplina, Krańcowa, Krzywa, ks. Ignacego Jana Skorupki, Kwiatowa, Literacka, Marii Bohuszewiczówny, Milenijna, Niebrowska, Norberta Barlickiego, Nowa, O. M. Kolbe, Piotra Bardowskiego, Rocha Paszkowskiego, Romualda Mielczarskiego, Siedmiodomki, Stanisława Dubois, Strefowa, Szarych Szeregów, Szeroka, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Ujezdzka, Walerego Wróblewskiego, Warszawska od nr 49 do końca i od nr 62 do końca, Widok, Włókiennicza, Zawadzka, Żurawia.

Z poważaniem,

IZABELA ŚLIWIŃSKA - dyrektor szkoły

Zasady Rekrutacji do klas pierwszych

Uchwała - rekrutacja do szkół podstawowych

Zarządzenie ws. rekrutacji do szkół podstawowych

Zgłoszenie do szkoły obwodowej

Potwierdzenie woli przyjęcia do klasy 1

VULCAN - Nabór elektroniczny do szkoły podstawowej